Fotoalbum
 

Převýchovný tábor
Poslali děti na tábor do Hroznatína a co se jim vrátilo - zpustlíci, loupežníci, piráti. To by
nešlo, řekli si rodiče a vyjeli na tábor spolu s dětmi, aby si na převýchovu dohlídli sami. Těžko ale říct, kdo koho převychovával. Děti se obratně maskovaly, takže rodiče v převýchově ztráceli rychle přehled. Máte rádi báby nebo baby? Zvolte symbol stanu.

 

Ztraceni a sami
Pustý ostrov a na něm několik ztracených dětí, s nimi pár zatracených vedoucích, boj o holý život, neustálý strach z lidojedů a pirátů a k tomu ten nikdy nekončící déšť. To není reality show na Primě, ale tvrdá realita na chaloupce v Hroznatíně. Přežijí jen ti nejodolnější! Vrátí se všichni? A pojedou na kolech? Odpovědi na otázky najdete pod symbolem zkřížených hnátů.

 

MMMMMMMMatouš
Moláci se množili. Mimořádná medializace: Martina a Moll mají Matouše. Mimo Matouše mají manželé Molákovi Maxe. Marťa myslí maximálně mateřsky. Moll má Mercedes. Matoušovy myšlenky = mámino mlíko. Malobec Mírovka má Matouše, Marťu, Molla, Maxe a meďáka. Máte rádi Matouše, zvolte symbol tatínka.

 

Výbušný Silvestr
Silvestrovská sestava v hroznatínské chaloupce pořádně omládla a hned to jiskřilo a bouchalo. Mimo silvestrovských petard a šampaňského došlo i na zbraně. Ač byly silně výbušné, v rukou odborníka se staly neškodnými, i když doslova ohlušujícími. No a ta trocha krve, ta se brzy vsákla. Chcete to vidět, zvolte symbol prskavky.

 

Vyloupený Hroznatín
Je to podivné. Dostat se do spárů strašných loupežníků a prožít týden s nabitou bambitkou u spánku, by asi nikdo dobrovolně nechtěl. Takový zážitek otřese i otrlým chlapem, natož pak nevinnou dětskou duší. No a uvidíte, když zvolíte symbol chaloupky, že se najdou tací, kteří se takovým zážitkům o své vůli klidně podvolí a ještě z toho mají srandu.

 

Nečekaný vítěz
Poprvé v historii Násosky došlo k losování výherce hodnotné ceny. Za dramatických okolností a pod dohledem státního veterináře dr. Králíka byly do osudí vhozeny lístky se správnými odpověďmi, pro velkou účast byly zařazeny i ty s nesprávnými. Losovací buben roztočila dvojctihodná Marina a poté z ně vytáhla lístek se jménem šťastného výherce. A byl jím... (více pod symbolem poháru)

 

Míra doctor jr.
Ve dvou se to lépe táhne a ještě lépe pije. A tak si známý znalec lihovin Míra doctor zplodil
spolupijáka. A aby se to nepletlo, pojmenoval ho také Míra. Doufejme, že půjde v otcových šlépějích, momentálně okupuje žďárský mléčný bar. Kdo chce spatřit Mirečka tak, jak ho Pánbůh stvořil, ať zvolí symbol mimina.

 

Byli dva a teď jsou tři
Vzpomínáte si ještě? Není to tak dávno, co jste na tomto místě ronili slzy dojetí nad úžasným párem, který se ženil a vdával. No vidíte a jen jsme je nechali chvíli o samotě a už tu máme další dojemné nadělení. Jmenuje se Adélka a má se čile k světu. Nevěříte? Tak zvolte symbol slzí. 

 

Jak bylo v Hroznatíně horko
Hroznatínská chaloupka nabízí svým návštěvníkům mnohá lákadla, umí jim však také pěkně zatopit jako letos o Velikonocích. Ke všem velikonočním zvykům přibylo tentokrát žhavení těla v sauně. A tak koho lákají obnažená těla a nádherná králičí srst, ať zvolí symbol králíčka.            

 

cara2.gif (8202 bytes)

                                              

cara2.gif (8202 bytes)